Our Teachers

The difference between what we do and what we are capable of doing would suffice to solve most of the world’s problems

Mahatma Gandhi

Team Members

Charlie Mills

Business Coacher

Suspendisse potenti. Integer rhoncus congue ante at tempor. Vestibulum nisl magna.

Ellie Baxter

Business Coacher

Curabitur elementum fringilla est. Nullam malesuada elementum libero id sagittis.

Sofia Woods

Administrator

Maecenas sed magna sed magna accumsan vulputate nec eget nisl.

Trusted By

Rekomenduję Krzysztofa Pilcha każdemu kto chciałby osiągnąć w życiu maksymalne wyniki w pracy i w życiu prywatnym. Nauczyłem się korzystać z koła równowagi, które jest potrzebne, żeby żyć w zgodzie z samym sobą i otoczeniem.

Szymon Srokowski

Pierwszym krokiem do rozwiązywania problemów jest uświadomienie sobie tych problemów. A pierwszym krokiem do wykorzystania okazji, jest uświadomienie sobie tej okazji. W moim przypadku mentoring z Planistą Finansowym Krzysztofem Pilchem, pozwolił mi uświadomić sobie problemy i otworzył oczy na okazje rozwiązania tych problemów i pomnożenia pieniędzy. Ponadto po prostu warto korzystać z doświadczenia osób, które wiedzą dużo więcej w interesującej nas dziedzinie oraz osiągnęły to, co sami chcemy osiągnąć. Dzięki temu oszczędzam czas i nerwy, które straciłbym na osobiste ponowne odkrywanie koła.

Mariusz Seklecki

Kompetencja Krzysztofa 10/10. Duża wiedza merytoryczna, doświadczenie – to tego czego uczy wykorzystuje w swoim życiu prywatnym i zawodowym, jasne, przejrzyste tłumaczenie zagadnień, cierpliwość, indywidualne podejście.

Joanna Nogal