O mnie

Kim jestem?

Menedżer, Trener i Planista Finansowo – Biznesowy. Poprzez indywidualne konsultacje oraz 1-dniowe warsztaty finansowe i biznesowe pomagam ludziom wkroczyć na drogę do bezpieczeństwa finansowego i równowagi w życiu.

Jestem:

Przedsiębiorcą – najpierw pracownik, potem członek kadry zarządzającej, obecnie właściciel własnej firmy i prezes zarządu oraz współwłaściciel firmy Stolgraf Plus zarządzającej jednym ze świdnickich biurowców.

Trenerem – organizator warsztatów poświęconych finansom i inwestowaniu, prelegent który, chętnie dzieli się swoją wiedzą podczas seminariów, warsztatów, konferencji, a także podczas indywidualnych konsultacji.

Inwestorem – właściciel kilku nieruchomości oraz gruntów w Świdnicy i w województwie dolnośląskim, plany oszczędnościowo-inwestycyjne posiada cała jego rodzina, wliczając w to także dzieci.

Planistą Finansowym – w oparciu o papiery wartościowe, nieruchomości i biznesy

Partnerem: Barter Klub, PWP

Absolwentem studiów MBA: Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu

Absolwentem: QUANTUM LEAP MEMBER

Licencja Komisji Nadzoru Finansowego nr: 11302562/P

Co robię?

pomagam ludziom w osiągnięciu Wolności Finansowej i Równowagi w Życiu. Pokazuje im możliwości zwiększania swoich dochodów, zmniejszania kosztów, oszczędzania - tworzenia przysłowiowego "słoika", a w konsekwencji inwestowania. Osoby, które skorzystały z moich warsztatów czy konsultacji potrafiły podwoić swoje przychody, czy powiększyć oszczędności w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Budowanie Bezpieczeństwa Finansowego to proces, na każdym jego etapie możesz liczyć na moje rady i wsparcie.