Establish workand life balance
Identify your values,strengths and goals
Move past yourblind spots
Learning how toManage stress

Trusted By

Rekomenduję Krzysztofa Pilcha każdemu kto chciałby osiągnąć w życiu maksymalne wyniki w pracy i w życiu prywatnym. Nauczyłem się korzystać z koła równowagi, które jest potrzebne, żeby żyć w zgodzie z samym sobą i otoczeniem.

Szymon Srokowski

Pierwszym krokiem do rozwiązywania problemów jest uświadomienie sobie tych problemów. A pierwszym krokiem do wykorzystania okazji, jest uświadomienie sobie tej okazji. W moim przypadku mentoring z Planistą Finansowym Krzysztofem Pilchem, pozwolił mi uświadomić sobie problemy i otworzył oczy na okazje rozwiązania tych problemów i pomnożenia pieniędzy. Ponadto po prostu warto korzystać z doświadczenia osób, które wiedzą dużo więcej w interesującej nas dziedzinie oraz osiągnęły to, co sami chcemy osiągnąć. Dzięki temu oszczędzam czas i nerwy, które straciłbym na osobiste ponowne odkrywanie koła.

Mariusz Seklecki

Kompetencja Krzysztofa 10/10. Duża wiedza merytoryczna, doświadczenie – to tego czego uczy wykorzystuje w swoim życiu prywatnym i zawodowym, jasne, przejrzyste tłumaczenie zagadnień, cierpliwość, indywidualne podejście.

Joanna Nogal

And you are determined to make your life be what you want it to be!

How Coaching Can Benefit You

Experience winning in your business
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatm, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto.

Plans & Pricing

Explore Coaching in More Detail
Trial
Free
FREE! 30 Days
Subscribe
Monthly
$89
Save $98 every year compared to the monthly plan by paying yearly.
Subscribe
Yearly
$129
Save $120 every year compared to the monthly plan.
Subscribe

Don't miss the latest seats on the workshop

Learn the skills you'll need to promote
and run a successful business.
0
Happy Customers
0
Countries Visited
0
Success Stories