Team Member

Charlie Mills

Business Coacher
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatm, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt xplicabo.

About Teaching

Skills

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut.

Graphic Design 85%
HTML & CSS3 50%
Web Design 45%
Wordpress 70%

Trusted By

Rekomenduję Krzysztofa Pilcha każdemu kto chciałby osiągnąć w życiu maksymalne wyniki w pracy i w życiu prywatnym. Nauczyłem się korzystać z koła równowagi, które jest potrzebne, żeby żyć w zgodzie z samym sobą i otoczeniem.

Szymon Srokowski

Pierwszym krokiem do rozwiązywania problemów jest uświadomienie sobie tych problemów. A pierwszym krokiem do wykorzystania okazji, jest uświadomienie sobie tej okazji. W moim przypadku mentoring z Planistą Finansowym Krzysztofem Pilchem, pozwolił mi uświadomić sobie problemy i otworzył oczy na okazje rozwiązania tych problemów i pomnożenia pieniędzy. Ponadto po prostu warto korzystać z doświadczenia osób, które wiedzą dużo więcej w interesującej nas dziedzinie oraz osiągnęły to, co sami chcemy osiągnąć. Dzięki temu oszczędzam czas i nerwy, które straciłbym na osobiste ponowne odkrywanie koła.

Mariusz Seklecki

Kompetencja Krzysztofa 10/10. Duża wiedza merytoryczna, doświadczenie – to tego czego uczy wykorzystuje w swoim życiu prywatnym i zawodowym, jasne, przejrzyste tłumaczenie zagadnień, cierpliwość, indywidualne podejście.

Joanna Nogal