Warsztaty Inwestycje dla Równowagi

Zapisz się i zwiększ swoje zyski
Sprawdź w jakim miejscu jesteś - czy równowaga w twoim życiu jest zachowana, czy finanse, życie osobiste i zawodowe są zrównoważone? Dowiedz się kiedy, w co najlepiej inwestować i jak sprawić żeby mieć co inwestować. Wszystko to wiedza od praktyka, który sam przeszedł jedną z dróg - od pracownika etatowego do przedsiębiorcy i inwestora.

ZALETY PRACY
ZE MNĄ

Dowiesz się wszystkiego, aby osiągnąć Bezpieczeństwo Finansowe i Równowagę w Życiu.

Porządek

porządek w finansach firmowych i prywatnych - wiesz w jakim punkcie jesteś

Równowaga

Dbamy nie tylko o finanse, ale także o równowagę w życiu

Plan

opracowujemy plan zwiększana dochodów, oszczędności i zapewnienia bezpieczeństwa - każdy ma swój

Wolność

Monitorujemy działania i określamy coraz to nowe cele, a celem głównym jest Wolność Finansowa

Rekomendacje

Rekomenduję Krzysztofa Pilcha każdemu kto chciałby osiągnąć w życiu maksymalne wyniki w pracy i w życiu prywatnym. Nauczyłem się korzystać z koła równowagi, które jest potrzebne, żeby żyć w zgodzie z samym sobą i otoczeniem.

Szymon Srokowski

Pierwszym krokiem do rozwiązywania problemów jest uświadomienie sobie tych problemów. A pierwszym krokiem do wykorzystania okazji, jest uświadomienie sobie tej okazji. W moim przypadku mentoring z Planistą Finansowym Krzysztofem Pilchem, pozwolił mi uświadomić sobie problemy i otworzył oczy na okazje rozwiązania tych problemów i pomnożenia pieniędzy. Ponadto po prostu warto korzystać z doświadczenia osób, które wiedzą dużo więcej w interesującej nas dziedzinie oraz osiągnęły to, co sami chcemy osiągnąć. Dzięki temu oszczędzam czas i nerwy, które straciłbym na osobiste ponowne odkrywanie koła.

Mariusz Seklecki

Kompetencja Krzysztofa 10/10. Duża wiedza merytoryczna, doświadczenie – to tego czego uczy wykorzystuje w swoim życiu prywatnym i zawodowym, jasne, przejrzyste tłumaczenie zagadnień, cierpliwość, indywidualne podejście.

Joanna Nogal

Nie przegap miejsca na Twoich warsztatach:

0
uczestników Seminariów i Warsztatów
0
wystartowanych planów finansowych
0
pisemnych rekomendacji seminariów i warsztatów

Skontaktuj się ze mną